Praca

Leasing pracowniczy - nasze usługi i oferty pracy

 Leasing pracowniczy jest jedną ze specjalizacji naszej firmy. Usługa ta pozwala przedsiębiorstwom  szybko i wygodnie znaleźć potrzebnych pracowników. Ich zatrudnienie reguluje ustawa o pracy tymczasowej. Pracownicy tymczasowi podpisują umowę z agencją pośredniczącą między nimi a pracodawcą. Leasing pracowniczy może dotyczyć również wypożyczania pracowników pomiędzy firmami. Wówczas pracodawca oddelegowuje swojego pracownika do pracy na rzecz innego podmiotu. Taki pracownik bierze urlop bezpłatny u swojego pracodawcy na czas pracy u tego drugiego. Rozwiązanie to jest mniej popularne w Polsce niż praca za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej.

W branżach, w których operują nasi Klienci, szczególnie dolegliwa jest ostatnio znaczna rotacja pracowników na wszystkich szczeblach. Podczas, gdy rotacja na stanowiskach najniższego szczebla stała się dla większości czymś normalnym, konieczność szybkiego znalezienia pracownika na szczeblu specjalistycznym i managerskim, jest coraz większym wyzwaniem.

Doświadczenie na rynku pracy

Przez lata funkcjonowania na polskim rynku, mieliśmy do czynienia z setkami, jeśli nie tysiącami osób zaangażowanych w realizację naszych usług. Nauczyło nas to przede wszystkim szacunku do każdego pracownika, jego czasu i zdrowia. Doskonale wiemy, gdzie szukać - a przede wszystkim - jak skutecznie znaleźć właściwe osoby we właściwym czasie. Umiemy odpowiednio zaopiekować się taką osobą, rzetelnie zweryfikujemy posiadane umiejętności i wiedzę, przeprowadzimy odpowiednie szkolenia i negocjacje.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm zatrudniających nie więcej niż 30 osób, jak i do przedsiębiorstw rozbudowanych, ze znacznymi strukturami regionalnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy stałej i tymczasowej. Oferty pracy dotyczą nie tylko Krakowa i okolic, ale też całego kraju i zagranicy.

- Praca w pralni (Kraków) -

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się sieci pralni.

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, chęci do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań. Osoby przyjęte na stanowiska będą odpowiedzialne za obsługę pralek oraz magla.

Orujemy stałe zatrudnienie i stałą pensję, na początku w oparciu o umowę zlecenie, a dla najlepszych pracowników, po okresie próbnym - umowę o pracę.

Zapewniamy pełne przeszkolenie do pracy, stałą liczbę godzin i pracę w przyjaznej atmosferze

Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany?

Zadzwoń do nas pod numer: 601 656 302

Zapraszamy także do przesłania aplikacji na adres:

centrala@embi-marketing.pl

Prosimy o dołączenie do ogłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Oferty pracy stałej

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Łódź,  Gdańsk

Zapraszamy do aplikowania przede wszystkim osoby gotowe do założenia własnej działalności gospodarczej, lub posiadające już działalność.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie;
  • Zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów;
  • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami;
  • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych;
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji;
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe z zakresu ekonomii, zarządzania handlem lub usługami);
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (mile widziane w branży FMCG);
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Orientacja na wyniki;
  • Zaangażowanie i umiejętność organizowania pracy własnej;
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji;
  • Obsługa komputera;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej.

Mile widziane będą osoby posiadające już działalność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i znanej firmie,
  • Opiekę nad popularnymi produktami o stabilnej sytuacji rynkowej i wysokiej rotacji,
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od osiąganych rezultatów;
  • Zapewniamy niezbędne do pracy narzędzia (samochód, telefon etc.)
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy tymczasowej

Kliknij i sprawdź szczegóły!

Oferty pracy w Norwegii

Przy współpracy z norweską Agencją Pracy AGILE poszukujemy młodych, ambitnych osób, znącznie ze stałą umowąających język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym, z doświadczeniem w branży budowlanej w takich zawodach jak:

- cieśla szalunkowy
- cieśla konstrukcyjny
- zbrojarz/betoniarz
- dekarz
- blacharz
- monter wentylacji
- malarz budowlany
- płytkarz/glazurnik
- stolarz
- operator żurawia/koparki
- malarz przemysłowy
- spawacz

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod jeden, ze wskazanych poniżej, numerów telefonu:  +48 601 656 302 (Polska), +47 40674267 (Norwegia)

agile