Praca

- Praca w pralni (Kraków) -

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się sieci pralni.

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, chęci do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań. Osoby przyjęte na stanowiska będą odpowiedzialne za obsługę pralek oraz magla.

Orujemy stałe zatrudnienie i stałą pensję, na początku w oparciu o umowę zlecenie, a dla najlepszych pracowników, po okresie próbnym - umowę o pracę.

Zapewniamy pełne przeszkolenie do pracy, stałą liczbę godzin i pracę w przyjaznej atmosferze

Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany?

Zadzwoń do nas pod numer: 601 656 302

Zapraszamy także do przesłania aplikacji na adres:

centrala@embi-marketing.pl

Prosimy o dołączenie do ogłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Oferty pracy stałej

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Łódź,  Gdańsk

Zapraszamy do aplikowania przede wszystkim osoby gotowe do założenia własnej działalności gospodarczej, lub posiadające już działalność.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży na podległym terenie;
  • Zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów;
  • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami;
  • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych;
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji;
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe z zakresu ekonomii, zarządzania handlem lub usługami);
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (mile widziane w branży FMCG);
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Orientacja na wyniki;
  • Zaangażowanie i umiejętność organizowania pracy własnej;
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji;
  • Obsługa komputera;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej.

Mile widziane będą osoby posiadające już działalność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i znanej firmie,
  • Opiekę nad popularnymi produktami o stabilnej sytuacji rynkowej i wysokiej rotacji,
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od osiąganych rezultatów;
  • Zapewniamy niezbędne do pracy narzędzia (samochód, telefon etc.)
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy tymczasowej

Kliknij i sprawdź szczegóły!

Oferty pracy w Norwegii

Przy współpracy z norweską Agencją Pracy AGILE poszukujemy młodych, ambitnych osób, znącznie ze stałą umowąających język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym, z doświadczeniem w branży budowlanej w takich zawodach jak:

- cieśla szalunkowy
- cieśla konstrukcyjny
- zbrojarz/betoniarz
- dekarz
- blacharz
- monter wentylacji
- malarz budowlany
- płytkarz/glazurnik
- stolarz
- operator żurawia/koparki
- malarz przemysłowy
- spawacz

W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod jeden, ze wskazanych poniżej, numerów telefonu:  +48 601 656 302 (Polska), +47 40674267 (Norwegia)

grafika