aktualne rekrutacje

- Praca w pralni (Kraków) -

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się sieci pralni.

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, chęci do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań. Osoby przyjęte na stanowiska będą odpowiedzialne za obsługę pralek oraz magla.

Orujemy stałe zatrudnienie i stałą pensję, na początku w oparciu o umowę zlecenie, a dla najlepszych pracowników, po okresie próbnym - umowę o pracę.

Zapewniamy pełne przeszkolenie do pracy, stałą liczbę godzin i pracę w przyjaznej atmosferze

Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany?

Zadzwoń do nas pod numer: 601 656 302

Zapraszamy także do przesłania aplikacji na adres:

centrala@embi-marketing.pl

Prosimy o dołączenie do ogłoszenia klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

- Praca tymczasowa -

Pilnie zatrudnimy pracowników pomocniczych dla naszego Klienta, jednego z najpopularniejszych marketów budowlanych.

PRACOWNIK POMOCNICZY DO DZIAŁU OGRÓD I NA KASY

Obszar: cała Polska,  Od zaraz: Kraków, Wielicka

Za co będziesz odpowiadał?

- za doradzanie Klientom w przedmiocie asortymentu ogrodniczego itp.,

- za utrzymanie porządku w miejscu swojej pracy oraz na półkach z

- za obsługę kasy fiskalnej,

- za miłą atmosferę w sklepie.

Będzie super, jeśli:

- orientujesz się w asortymencie ogrodniczym w sklepach,

- jesteś osobą interesującą się tym tematem ogrodnictwa,

- obcowanie z ludźmi sprawia Ci przyjemność,

- masz doświadczenie w pracy na kasie fiskalnej,

- dysponujesz książeczką sanepidowską,

- pracowałeś już kiedyś w markecie (budowlanym lub innym)

- masz status studenta

Naszym pracownikom zapewniamy:

- umowę cywilno-prawną (w przypadku współpracy tymczasowej)

- atrakcyjną stawkę za każdą przepracowaną godzinę,

- terminowe i uczciwe wypłaty,

- opiekę merytoryczną,

- w razie potrzeby przeprowadzimy szkolenia

- dla osób, które się sprawdzą - możliwość dalszego rozwoju i nawiązania stałej współpracy,

- dla osób wyróżniających się - możliwości awansu

- elastyczny grafik, który ułożymy wspólnie z Tobą.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu z nami porozmawiać?

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

MERCHANDISER

Miejsce pracy: cała Polska (do ustalenia)

Obowiązki:

  • - Ekspozycja towaru na półkach zgodnie ze standardami,
  • - Kontrola dat ważności produktów,
  • - Aktualizacja cen produktów,
  • - Prace magazynowe,
  • - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • - Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • - Dyspozycyjność,
  • - Pełnoletniość,
  • - Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • - Mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:

  • - Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany dzienne/zmiany nocne)
  • -Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • - Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,
  • - Terminowe wypłaty,
  • - Pracę w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na rozwój.

- Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

 CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Merchandiser to osoba, której głównym zadaniem jest organizacja ekspozycji produktów na wystawach sklepowych. Na podstawie pozyskanych od klientów sugestii i własnego doświadczenia proponuje im w formie szkicu lub wizualizacji cyfrowej schemat rozmieszczenia konkretnych produktów w przestrzeni sklepowej. Do zadań merchandisera należy realizacja projektu, a także demontaż instalacji po upływie czasu w jakim miała funkcjonować. Proces przygotowania do wdrożenia instalacji obejmuje także analizę planu danego pomieszczenia lub przestrzeni, rozplanowanie cen i dodatkowych informacji o produkcie, oraz zorganizowanie potrzebnych materiałów dekoracyjnych.

WYMAGANIA

Kandydatom na stanowisko merchandisera nie stawia się zazwyczaj konkretnych, sprecyzowanych wymogów formalnych, w tym przypadku najbardziej istotna okazuje się kreatywność i umiejętność myślenia przestrzennego. Zazwyczaj obowiązkowe jest posiadanie aktualnej książeczki Sanepidu z ważnymi badaniami lekarskimi, zwłaszcza w przypadku ekspozycji zawierających produkty spożywcze. W każdym wypadku wymagane jest także odbyte szkolenie BHP, ewentualnie gwarantuje je pracodawca. Osoby zatrudniane w charakterze merchandisera zazwyczaj legitymują się wykształceniem średnim.

WARUNKI PRACY

Merchandiser przebywa w godzinach pracy głównie w przestrzeniach sklepowych, na których znajdują się aranżowane przez niego ekspozycje. Większość konsultacji i formalności odbywa się bezpośrednio z klientem lub drogą telefoniczną. Merchandiser może liczyć na normowany czas pracy oraz tradycyjną umowę ze stałą pensją miesięczną.

Sprawdź aktualne oferty pracy.