Portale internetowe

Jeśli pragniesz zbudować silną markę w Internecie musisz pamiętać, że do jej budowy potrzebna jest odpowiednia strategia. Z doświadczenia doskonale wiemy, że najlepszą taktyką przy tworzeniu jakiegokolwiek biznesu, jest myśleć jak klient. Marka zaczyna się przede wszystkim w głowie konsumenta - dobra marka to wybór którego dokonują klienci. To czy wybiorą Twój portal zależy w głównej mierze od tego, czy jesteś w stanie zaoferować im to, czego naprawdę potrzebują.

Choć konkurencja w wielu branżach jest ogromna, nadal niezwykle często zdarza się, że internauci nie dostają tego, na czym im najbardziej zależy: szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie, rzetelnej informacji, dobrej rady, aktualnego rozkładu jazdy który pojawi się bez względu na to, w jaki sposób wpiszemy datę i dzień podroży. Ciebie też to denerwuje? Zapewniamy, że nasz zespół potrafi wykonać te serwisy dużo lepiej! Tworzone przez nas strony są przemyślane i proste w obsłudze, autorski system CMS znacznie usprawnia zarządzanie witryną, nawigacja tworzonych przez nas portali jest intuicyjna i sprawnie funkcjonująca, a grafika przejrzysta i czytelna.

 

Portal zbudowany według
Twoich potrzeb

Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny, a każdą funkcjonalność ustalamy przed rozpoczęsciem współpracy.

Tworzymy  serwisy dedykowane dla różnorodnych projektów, które indywidualnie dostosowujemy do potrzeb i wymogów naszych klientów.

 

Narzędzie zgodne z wymogami
marketingu internetowego

Każdy portal internetowy powinien realizować stawiane przez nim cele. To dlatego niezbędne jest prowadzenie skoncentrowanych na nim działań marketingowych. Decydując się na zlecenie projektu w naszej firmie otrzymujesz portal dostosowany do wymogów nowoczesnej promocji w sieci. Zgody ze standardami SEO (a więc zoptymalizowany), skonstruowany w taki sposób, aby wspierać cele marketingowe postawione przed marką i produktem.

 

Funkcjonalne narzędzie pozwalające
na efektywne zarządzanie

Dobrze zaprojektowany portal uwzględnia potrzeby tych, którzy nim zarządzają. Zaprojektowany przez nas serwis pozwoli Ci na łatwe i szybkie dodawanie treści, uzupełnianie ich o zdjęcia i wykorzystywanie wszystkich dostępnych możliwości. Dzięki efektywniejszemu zarządzaniu poprzez nasz system zarządzania treścią sprawniej zrealizujesz stawiane przed serwisem cele.

 

1. Szczegółowa analiza potrzeb i oczekiwań klienta. Poznanie podstawowych informacji dotyczących działalności, pozwala nam na utworzenie projektu, który w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania i w oka mgnieniu powali konkurencję na ziemię. Nie potrzebujemy pomysłów, podrzucimy je sami!

2. Utworzenie projektu graficznego. Nasza firma oferuje Państwu utworzenie wstępnej wizualizacji, propozycji wyglądu szablonu strony bez zaliczek. Oznacza to, że nie stawiamy Państwu żadnych ultimatum – to w Państwa rękach, leży decyzja dot. przyszłości witryny. Nigdy nie pozwolimy na to, aby klient nie czuł się usatysfakcjonowany, z tego – za co płaci.

3. Kodowanie z dbałością o dynamikę strony. Chcemy, aby każda wykonana przez nas witryna wykazywała się dynamiką, przyciągała wzrok i podtrzymywała potencjalnego odwiedzającego.

4. Programowanie – system zarządzania treścią. Nasze strony zawierają panel administracyjny, który pozwoli Państwu – bez wiedzy o Internecie – w pełni edytować, aktualizować i dodawać nowe treści na portal.