Strony www

O konieczności posiadania firmowej strony internetowej nie musimy Ci mówić. Nie musimy również zawracać Ci głowy technologiami, niezrozumiałymi hasłami i branżowym slangiem. Funkcjonujesz na rynku, znasz konkurencję i potrzeby swojej firmy. Jednym słowem - znasz się na swojej pracy, a my znamy się na swojej - wykonujemy profesjonalne strony internetowe.

Jakie są nasze strony?

  • Przede wszystkim - czytelne i intuicyjne. Chcemy skupić uwagę użytkownika Twojej strony na tym co robisz i co sprzedajesz. Unikamy zbędnych ozdobników - okienko z prognozą pogody czy padające śnieżynki raczej nie sprawią, że Twoja oferta zostanie lepiej zauważona.
  • Ładne. Projekt graficzny to kluczowa część budowy strony. Czasami praca nad nim zajmuje wiele godzin, ale zawsze warto.
  • Dobrej jakości. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi. Sprawdzamy strony na różnych przeglądarkach i staramy się nadążać za najnowszymi trendami. 

 

Budując efektywne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność. Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Twoich obecnych i przyszłych klientów. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia zyskujesz pewność, że tworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę – wypromują Twoją firmę, sprzedadzą Twój towar lub usługę, trafią do właściwych odbiorców.

 

Dążymy do tego, żeby każda zbudowana przez nas witryna była całkowicie optymalna od strony użytkownika.Właściwa, intuicyjna nawigacja, inteligentna wyszukiwarka, sprawne działanie wszystkich elementów strony oraz przejrzysta grafika pomogą Twoim klientom w dotarciu do potrzebnych im informacji. Wszystkie te dobrze zgrane i dobrze funkcjonujące elementy sprawią, że Twoi odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę, dopiszą się do newslettera czy wypełnią formularz kontaktowy. Dzięki nam Twoja strona skutecznie zareklamuje Ciebie jako godnego zaufania, wydajnego przedsiębiorcę i zwiększy Twoje zyski.

 

Dzięki wykorzystaniu autorskiego, w pełni użytecznego systemu zarządzania treścią możesz wybrać takie funkcjonalności strony, które rzeczywiście są Ci potrzebne. Dopasowując CMS indywidualnie, do Twoich potrzeb, damy Ci do dyspozycji narzędzie, przy pomocy którego będziesz w stanie sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, aktualizować niezbędne informacje, dodawać nowe zdjęcia i ważne wydarzenia z działalności Twojej firmy.

 

Budując witrynę od samego początku w taki sposób, abyspełniała wymogi SEO ułatwiamy Ci późniejsze pozycjonowanie. W ten sposób szybciej znajdziesz się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania i wydasz mniej na przygotowanie witryny do potrzeb marketingu internetowego.

 

W skład zamówienia mogą wchodzić poniżej wypisane elementy:  system aktualności, wpisów, blog,  galeria zdjęć, produktów firmy,  wyszukiwarka treści,  slider zdjęć, rotator animowany,  katalog informacyjny (np. roślin, produktów, imprez),  strefa publikacji muzyki, filmów, teledysków,  formularze kontaktowe (szybki kontakt),  newsletter dla odwiedzających,  mapka google z zaznaczonym adresem,  integracja z portalami społecznościowymi,  strefa partnerów działalności,  dowolna ilość wersji językowych (bez tłumaczeń),  ankieta, sonda publiczna,  inne składowe potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania strony