Kampanie promocyjne real life i online

Kampania internetowa

To forma marketingu, używająca jako medium internetu i stron internetowych. Zwiększa rozpoznawalność firmy i umożliwia efektywne wykorzystanie jej potencjału, a także zdecydowanie wzmocni Wasz przekaz reklamowy. Naszym zadaniem jest zbudowanie długotrwałych, obustronnie korzystnych relacji z otoczeniem i utrzymanie jego zaufania. Kompleksowa kampania internetowa  jest rezultatem znajomości mechanizmów funkcjonujących „w sieci” oraz postaw, oczekiwań, nastrojów i preferencji użytkowników wobec nich kierowanych.

Kampania telewizyjna

Oferujemy profesjonalne kampanie reklamowe w mediach regionalnych i ogólnopolskich. Telewizyjne kampanie reklamowe to klucz do sukcesu Twojej firmy lub marki. Z dużym rozmachem organizujemy ogólnopolskie kampanie reklamowe. To najlepszy sposób, by dotrzeć do szerokiego grona Klientów.

Kampania prasowa

Nasza skuteczność tkwi w pomyśle. Wiemy czytelnik najpierw ogląda reklamy, a dopiero później je czyta – najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Nasze reklamy charakteryzują się czytelną formą oraz komunikatywną treścią wskazującą na korzyści. Dzięki świadomemu budowaniu wizerunku jesteśmy w stanie przeprowadzić skuteczną i efektywną akcję reklamową.

Kampania radiowa

Specyficzna i wyróżniającą się cechą reklamy radiowej jest oddziaływanie na odbiorcę za pomocą dźwięku, nie ma możliwości przekazu obrazu. Cały przekaz reklamowy skupia na słuchu i pamięci odbiorcy. Dzięki przygotowanej przez nas kampanii Wasza reklama znajdzie szerokie grono odbiorców.

 

Najbardziej popularne formy reklamy internetowej to:

mailingi i newslettery
banery i toplayery
tapety lub backgroundy
landing page
reklama w Google: AdSense i AdWords
pozycjonowanie
artykuły sponsorowane
reklama w mediach społecznościowych
reklama w blogach i forach dyskusyjnych
i wiele innych
 

Niezależnie, czy ma to być kampania ATL czy BTL, wesprzemy Państwa w planowaniu i organizacji kampanii promocyjnych dedykowanych Państwa marce lub produktom.