O firmie

Profesjonalne usługi merchandisingowe

Agencja merchandisingowa i promocyjna z Krakowa – o nas

Profesjonalne usługi merchandisingowe


Nasza agencja merchandisingowa i promocyjna doskonale wie, jak wiele elementów składa się na efektywną sprzedaż. Zdajemy sobie również sprawę z tego, ile czasu poświęcasz na sprawne zarządzanie wszystkimi działaniami oraz jak duże środki angażujesz w te działania. Budując naszą nową ofertę, połączyliśmy podstawowe elementy, takie jak klasyczny merchandising wraz z nowoczesnymi usługami (jak aplikacje mobilne, kampanie społecznościowe czy choćby beacony) spełniającymi oczekiwania ambitnych przedsiębiorstw, które szukają stabilnego i rzetelnego partnera biznesowego.


Jako agencja merchandisingowa funkcjonujemy już ponad 20 lat. Zdążyliśmy poznać tajniki generowania popytu i wiemy, gdzie popełniane są najczęstsze błędy. Dzięki temu, że mamy odpowiednich pracowników na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie monitorować realizację celów w różnorodnych placówkach sprzedażowych. Oznacza to, że współpracując z nami, już nigdy nie będziesz musiał działać w ciemno.


Kompleksowe wsparcie dla Twojej marki


Odpowiednie informacje i raporty będą regularnie trafiały na Twoje biurko, bez angażowania czasu Twojego i Twoich pracowników.  Posiadając aktualną wiedzę na temat wydarzeń u konkurencji i swoich wyników sprzedażowych, elastycznie będziesz mógł dobierać rozwiązania, które pomogą w sprostaniu wymogom rynkowym i w uporaniu się z bieżącymi problemami, na jakie zawsze może natrafić proces sprzedaży.


Jako doświadczona agencja promocyjna możemy też zadbać o Twój wizerunek i pozyskać nowych Klientów. Z nami Twoja marka na pewno się rozwinie! Wszystkie prace przeprowadzamy kompleksowo, a wielotorowe działanie sprawia, że poszczególne rozwiązania idealnie się uzupełniają, wywołując efekt synergii.

 

 Chcemy być długofalowym partnerem dla Twojej firmy, dlatego:  Kompleksowa obsluga

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami z zakresu merchandisingu i marketingu produktów!

OFERTA

Nasi współpracownicy