O firmie

Profesjonalne usługi merchandisingowe

Agencja merchandisingowa i promocyjna z Krakowa – o nas

Dobra agencja promocyjna jest nieocenionym wsparciem w procesie budowania relacji z klientami i zwiększania zysków sprzedażowych. Dlatego już na początku drogi rozwoju własnego biznesu warto zadbać o takiego partnera. Nasza agencja merchandisingowa doskonale wie, jak wiele elementów składa się na efektywną sprzedaż. Znamy niezbędne techniki do zwiększenia zysku firmy. Zapraszamy!

Dlaczego warto rozpocząć współpracę? 

Jako agencja promocyjna i merchandisingowa zdajemy sobie sprawę z tego, ile czasu i środków wymaga sprawne zarządzanie wszystkimi działaniami. Nasza oferta łączy podstawowe elementy, takie jak klasyczny merchandising produktowy 

wizualny wraz z nowoczesnymi usługami np. takimi jak aplikacje mobilne, kampanie społecznościowe oraz beacony. Są to metody spełniające oczekiwania ambitnych przedsiębiorstw, które szukają stabilnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Nasza agencja merchandisingowa funkcjonuje już ponad 20 lat. Zdążyliśmy poznać tajniki generowania popytu i wiemy, gdzie są popełniane najczęstsze błędy. Dzięki temu, że mamy odpowiednich pracowników na terenie całej Polski, monitorujemy realizację celów w różnorodnych placówkach sprzedażowych. Oznacza to, że współpracując z nami, już nigdy nie będziesz musiał działać w ciemno.

 

Agencja promocyjna – kompleksowe wsparcie dla Twojej marki

Bierzemy odpowiedzialność za dostarczenie niezbędnych informacji, raportów i analiz. Dzięki temu nie musisz angażować czasu swojego i pracowników. Dysponując aktualną wiedzą na temat wydarzeń u konkurencji i swoich wyników sprzedażowych, dobierzesz rozwiązania, które pomogą sprostać wymogom rynkowym i uporać się z bieżącymi problemami procesu sprzedaży.

Jako doświadczona agencja promocyjna z Krakowa zadbamy o wizerunek firmy i pozyskać nowych klientów. Działamy wielotorowo, co sprawia, że poszczególne rozwiązania idealnie się uzupełniają, wywołując efekt synergii.
 
 

 Chcemy być długofalowym partnerem dla Twojej firmy, dlatego:  Kompleksowa obsluga

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami z zakresu merchandisingu i marketingu produktów!

OFERTA

Nasi współpracownicy