O firmie

Profesjonalne usługi merchandisingowe

Agencja promocyjna z Krakowa – o nas

Profesjonalne usługi merchandisingowe

W naszej agencji promocyjnej z Krakowa doskonale wiemy, jak wiele elementów składa się na efektywną sprzedaż. Wiemy, ile czasu poświęcasz na sprawne zarządzanie wszystkimi działaniami i jak duże środki w te działania angażujesz. Budując naszą nową ofertę, połączyliśmy podstawowe elementy, takie jak klasyczny merchandising wraz nowoczesnymi usługami (jak aplikacje mobilne, kampanie społecznościowe czy choćby beacony), spełniającymi oczekiwania najnowocześniejszych przedsiębiorstw, które szukają stabilnego i rzetelnego partnera biznesowego.   

Istniejemy na rynku już ponad 20 lat jako agencja merchandisingowa. Zdążyliśmy poznać tajniki generowania popytu i wiemy, gdzie popełniane są najczęstsze błędy. Dzięki temu, że mamy odpowiednich pracowników na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie monitorować realizację celów w różnorodnych placówkach sprzedażowych, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał działać w ciemno.

Kompleksowy merchandising

Odpowiednie informacje i raporty będą regularnie trafiały na Twoje biurko, bez angażowania czasu Twojego i Twoich pracowników.  Posiadając aktualną wiedzę na temat wydarzeń u konkurencji i swoich wyników sprzedażowych, elastycznie będziesz mógł dobierać rozwiązania, które pomogą w sprostaniu wymogom rynkowym i w uporaniu się z bieżącymi problemami, na jakie zawsze może natrafić proces sprzedaży.

 

 Chcemy być długofalowym partnerem dla Twojej firmy, dlatego:  Kompleksowa obsluga

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami z zakresu merchandisingu i marketingu produktów!

OFERTA

Nasi współpracownicy