E-commerce

W dzisiejszych czasach, nikt nie może pozwolić sobie na to, by konsument szukając informacji lub produktu w internecie, nie znalazł go, lub co gorsza trafił na stronę konkurencji.

Można dyskutować co do tego, jak powinna wyglądać obecność marki i produktu on-line, natomiast zaniedbanie tych kwestii zawsze przyniesie albo redukcję zysku albo wręcz straty. Dlatego, chcąc być kompetentnym i wszechstronnym partnerem, wprowadziliśmy do naszej oferty paletę usług związanych z e-commerce.

Napisz do nas

Wszyscy zwracamy uwagę na estetykę przeglądanych w internecie stron. Każdy ma jakieś zdanie w przedmiocie tego, czy coś jest ładne czy nie, natomiast jednoczy nas zawsze jedno – nastawienie wobec funkcjonalności witryny. Lubimy widzieć przejrzyste treści, wartościowe teksty, atrakcyjne grafiki. Dzisiaj to, jak się wygląda on-line sugeruje partnerom biznesowym, kontrahentom i klientom to, kim jesteśmy, jak podchodzimy do biznesu i czy jesteśmy naprawdę 'na czasie' z podstawowymi trendami. Dlatego nigdy nie powinieneś zostawiać swojej strony www samej sobie, licząc że jakoś to będzie „bo i tak mało kto tam zagląda”. Jeśli Twoja konkurencja w ogóle nie inwestuje w internet, to wcale nie znaczy, że Ty nie powinieneś! Siła elektronicznych kanałów wspierających sprzedaż jest nie do przecenienia. Także szybkość reakcji rynkowych jest dużo bardziej dynamiczna niż na rynku real-life, dzięki czemu cykle życia projektów mogą być dużo krótsze a co za tym idzie szybciej dostosowywane do realiów rynkowych. Aby umożliwić Ci dostęp do najświeższych informacji z rynku, będziemy przygotowywać umówione analizy dotyczące działań konkurencji. Dzięki temu będziesz zawsze o krok do przodu. Analizy mogą obejmować tematy związane ze środowiskiem internetowym, konsumenckim, sklepowym – lub mogą tworzyć wspólnie wspaniałe źródło wiedzy i pomysłów na najbliższe miesiące i lata.  

Na pewno słysząc 'strona www' myślisz jednocześnie 'pozycjonowanie'. I słusznie, bo zapewne budujesz swoje miejsce w internecie nie tylko po to, żeby Twoją stronę odwiedzają aktualni klienci, kontrahenci i Partnerzy ale także przyszli. Tylko jak mają trafić do Ciebie i lepiej poznać Twoją ofertę i firmę, jeśli wszechobecne Google bardziej 'lubi' strony konkurencji? To nie jest wcale trudne. Nie jest kosztowne i nie wymaga wysiłku. Najczęściej wystarczy przestać traktować stronę i treści na niej po macoszemu i zacząć przykładać odpowiednią uwagę do realizacji strategii on-line. Jednocześnie rozumiemy, że dla bardziej zaawansowanych graczy rynku on-line, sens mogą mieć przede wszystkim agresywne kampanie atakujące wysoką pozycję konkurencji, lub innowacyjne pomysły budujące niespotykaną jakość komunikacji elektronicznej. Natomiast zawsze trzeba będzie znaleźć partnera kompetentnie wspierającego kwestie SEO/SEM. Dlatego także takie usługi znalazły miejsce w naszej ofercie.

E-commerce to nie tylko sklepy internetowe. To także zaawansowane portale internetowe dedykowane konkretnym projektom i kampaniom, to rozbudowane innowacyjne strony www dedykowane i stylizowane zgodnie z koncepcją budowaną dla całej marki, to obecność w różnorodnych społecznościowych kanałach przekazu i wreszcie sklepy internetowe oraz platformy sprzedażowe. Kluczem do sukcesu w tym temacie, jest równoczesne zaopiekowanie wszystkich powyższych kwestii tak, by powstała jednolita i niezapomniana spójna identyfikacja przedsiębiorstwa, marki i produktu. Dopiero z tego punktu można rozpocząć prace nad kolejnymi pomysłami, bo jeśli nie będziemy mieli solidnych podstaw, misternie i długo budowane koncepcje rozwoju zawsze runą i będzie trzeba wrócić ponownie do najważniejszych, podstawowych kwestii i rozpocząć wszystko od nowa.  

Jeśli Państwa firma jest już zaawansowana w swoim elektronicznym rozwoju, doskonale wiecie jakie znaczenie mają wewnętrzne systemy informatyczne przedsiębiorstwa oraz narzędzia BigData wraz z jednoczesną optymalizacją kosztów i efektywności wewnątrz firmy.

Pewnie na co dzień Ty i Twoi pracownicy korzystacie z mniej lub bardziej zaawansowanych baz danych. Kiedy ostatnio myślałeś o ich modernizacji? Kiedy planowałeś pozyskanie nowych baz? Kiedy inwestowałeś w implementowane rozwiązanie? Niedawno? To świetnie. Najwidoczniej patrzymy na te kwestie tak samo i szybko znajdziemy wspólny język. Nigdy? To już nie tak świetnie, ale może miałeś powody? Może za każdym razem wstrzymywały Cię obawy? Tutaj także znajdziemy wspólny język. Sami przeszliśmy trudną drogę zwaną modernizacją i chętnie wymienimy się przemyśleniami i pomysłami.

Przyglądając się kwestiom związanym z e-commerce, nie sposób pominąć temat aplikacji mobilnych. Nawet jeśli sam nie korzystasz z nich na co dzień, pamiętaj że rynek rządzi się swoimi prawami i kierunki rozwoju interakcji z Klientem są jednoznaczne – rynek zmierza do unowocześnienia strategicznych kampanii i coraz częściej zaczyna się przyglądać naszym smartfonom, bez których nie wyobrażamy sobie codzienności. Smartfon informuje nas o godzinie, pogodzie, wyświetla interesujące nas artykuły i publikacje, umożliwia sprawdzenie firmowej i prywatnej poczty, oglądnięcie filmu, posłuchanie audio-book'a, nawiązanie znajomości z innymi użytkownikami, wymianę informacji poprzez media społecznościowe. Tradycyjne komputery tracą swoją przewagę w tych kwestiach, bo jak konkurować z mini komputerem sterowanym kciukiem, które towarzyszą użytkownikowi 24 godziny na dobę? Skoro większość z nas traktuje smartfon jako 'okno na świat', to czy nie chciałbyś, by potencjalny Klient wyglądając przez to okno widział właśnie Twoją firmę? 

 

esprzedaz%20czy%20juz%20ja%20prowadzisz

 

To, jakie rozwiązanie będzie dla Twojej firmy najlepsze, zależy od wielu czynników.

Jak sprzedajesz, co sprzedajesz, komu sprzedajesz –to jedne z podstawowych pytań, które zawsze zadamy.

Możliwe, że najlepszym rozwiązaniem będzie zaawansowana dedykowana platforma sprzedażowa, może powinien to być atrakcyjny wizualnie sklep on-line, a może wystarczy sklep w mediach społecznościowych? Dowiedz się o możliwościach nowoczesnej sprzedaży a będziesz zaskoczony jak dużo może ona wnieść do Twojej firmy

Budowa dedykowanych aplikacji i systemów.

Aplikacje i systemy dedykowane to rozwiązania informatyczne poprawiające istnienie firmy na rynku. Głównym celem ich wdrożenia jest zwiększenie efektywności sprzedaży. Aplikacje i systemy dedykowane są jak „garnitur szyty na miarę” - są w 100% dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. 

Optymalizacja i modernizacja istniejących kanałów elektronicznej sprzedaży

Jeśli prowadzą już Państwo kanały sprzedaży elektronicznej, ale nie jesteście z nich zadowoleni bądź niekoniecznie nadążają za nowinkami technicznymi, proponujemy usługę optymalizacji i modernizacji, które sprawią że Państwa kanały sprzedaży będą dopasowane do potrzeb zarówno Państwa jak i klientów, zostawiając jednocześnie konkurencję daleko w tyle.

Optymalizacja: usługi SalesMANAGO dla e-commerce 

Przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą Sales MANAGO proponujemy Państwu usługi z dziedziny e-commerce, czyli w bezpośrednim tłumaczeniu - handlu internetowego. Dzięki optymalizacji tego kanału sprzedaży, są Państwo w stanie drastycznie poprawić wyniki handlu internetowego, ale również swoją pozycję w intrenecie.

Modernizacja

Kiedy mowa o sklepach internetowych, dziś sama funkcjonalność nie jest już kluczem do sukcesu. Proponujemy Państwu szeroki zakres usług związanych z modernizacją istniejących kanałów sprzedaży elektronicznej, dzięki którym Państwa sklep może być nie tylko funkcjonalny, ale również w pełni profesjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.